نماینده گروه کارخانجات شیشه اردکان
شرکت سبک ساران سبز

درباره ما

شرکت سبک ساران سبز زیرمجموعه گروه کارخانه جات شیشه اردکان یزد در استان البرز است، این کارخانه از سال 1388 با داشتن 8 کارخانه بزرگ و فعال با مرغوبیت و کیفیت تضمینی مشغول به فعالیت می باشد. از جمله تولیدات آن بلوک سبک اردکان است که به منظور حفظ محیط زیست به بهره برداری رسیده و در زمینی به مساحت 20 هکتار تاسیس شده است. ظرفیت تولید آن روزانه 2000 متر مکعب می باشد، از طرفی بلوک سبک (هبلکس) با توجه به نیاز مشتری در ابعاد مختلف قابل تولید است. این کارخانه در کنار کارخانه فرآوری اردکان، که یکی از بزرگ ترین کارخانه های فرآوری خاورمیانه است واقع شده و از سیلیس با خلوص بالا استفاده می کند.شرکت سبک ساران سبز واقع در استان البرز آماده ارائه محصولات از جمله بلوک هبلکس و سبک، آجر سیلیکان، ملات و چسب با کیفیت بالابه شما عزیزان در همه نقاط کشور می باشد.

این شرکت با فروش مصالح ساختمانی همانند، بلوک هبلکس، انواع وال پست ها، میلگرد بستر، شیشه سکوریت، چسب بلوک هبلکس و... سعی کرده تا کیفیت را برای شما مشتریان عزیز طور دیگر معنا کند. با بکارگیری بهترین متریال ممکن برای هر یک از محصولاتمان سعی را بر این گذاشته ایم که مشتریان محترم بتوانند محصولاتی مناسب و با کیفیت را استفاده نمایند. از طرفی با داشتن کادری حرفه ای و مجرب سعی شده تا مشاوره های تخصصی نیز ارائه شود تا شما در این مراحل بتوانید بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید.

چرا محصولات شرکت سبک ساران؟

قطعاً برای هر شخصی کیفیت حرف اول را می زند، برای پروژ های بزرگ و حساس استفاده از مصالح مرغوب و بسیار با کیفیت جزو اساسی ترین مراحل است. شرکت سبک ساران با داشتن پروژه های بین المللی و همکاری با شرکت های مختلف رزومه ای قوی در این زمینه دارد. کیفیت محصولاتی که ارائه می شود به قدری بالاست که می توان ضمانت کرد تا خیال مشتریان از بابت کیفیت راحت شود.

محصولات ارائه شده تنها برندی هستند که تائیدیه سازمان تحقیقات را دارند

1395
سال تاسیس
800
مشتریان راضی
60
شرکت های همکار
2
دفاتر

نمایشگاه بین‌المللی کاشی سرامیک تهران

حضور پر قدرت شرکت سبک ساران، نماینده رسمی شرکت شیشه شناور اردکان در نمایشگاه بین‌المللی کاشی سرامیک تهران

نمایشگاه بین المللی صنعت و ساختمان

حضور قدرتمند شرکت سبک ساران در نمایشگاه بین المللی صنعت و ساختمان و ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه بلوک هبلکس - دلایل برتری آن نسبت به سایر مصالح و بررسی تست های انجام شده بر روی بلوک هبلکس در شرایط مختلف