مقالات

قیمت بلوک هبلکس

قیمت بلوک هبلکس

یکی از مهم ترین مصالحی که امروزه بسیار در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارد بلوک هبلکس می باشد، استفاده از این محصول با توجه به کاربرد ها و ویژگی هایی که دارد می تواند بهترین گزینه برای کارفرمایان باشد به این دلیل که با هزینه کم می توان از مزایای این بلوک بهره برد، حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که قیمت بلوک هبلکس چقدر است و چگونه می توان از آخرین قیمت و به روز ترین قیمت آن با خبر شد؟ شرکت سبک ساران با سال ها تجربه در زمینه تولید و فروش بلوک هبلکس اردکان، بالاترین کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی برخی از این موارد بسیار مهم بپردازیم.

قیمت بلوک هبلکس به عوامل مختلفی مانند مواد تشکیل دهنده آن از جمله پودر آلومینیوم، پودرمنیزیم، آهک میکرونیزه، سیمان سفید و سیلیس بستگی دارد. همانطور که میدانید بلوک هبلکس مزایایی شامل: قابلیت استفاده مجدد، سمی نبودن، قابلیت بازیافت و… را به همراه دارد و با توجه به مزایای گفته شده قیمت مناسبی نیز دارد. قیمت این بلوک ها طبق متر مکعب تعیین میشود. به طور معمول قیمت بلوک هبلکس با توجه به ضخامت متفاوت است و برای دیوارهای داخلی 15 و دیوارهای خارجی 20 سانتی متر برش داده میشود.

از آنجایی که قیمت بلوک هبلکس نسبت به سایر مصالح مناسب تر است و با توجه به حذف شدن هزینه هایی مانند عایق کاری و هزینه کارگری و سرعت بالای انجام کار و … بکارگیری هبلکس بسیار عقلانی تر است. علت سرعت بالاتر در اجرا و قیمت پایین بلوک هبلکس نسبت به سایر مصالح مشابه، وزن پایین آن می باشد. هر چه زمان کمتری برای پروژه ها صرف شود، هزینه های اضافی در این بین به حداقل ممکن خواهند رسید.

از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت بلوک هبلکس میزان چسب مصرفی و نوع چسب آن است، متریال استفاده شده برای تولید هبلکس و چسب بلوک هبلکس باعث تغییر در قیمت آن میشود. قیمت بلوک هبلکس استاندارد از بلوکی که در ترکیب آن از آهک استفاده میشود بیشتر است ولی توصیه میشود برای داشتن یک سازه استاندارد از هبلکس استاندارد مانند بلوک هبلکس اردکان یزد استفاده شود. در کل قیمت بلوک هبلکس با توجه به ابعاد آن و عوامل مختلف دیگر مانند کیفیت، نحوه حمل آن که با دو روش دستی و پالتی است و.. تعیین میشود، البته استفاده از روش پالتی مطمئن تر و بهتر است و از آسیب دیدن به بلوک ها جلوگیری میکند.

 

عوامل تعیین کننده قیمت بلوک هبلکس

برای خرید با پایین ترین قیمت بلوک هبلکس باید به نکات مهمی مانند کارخانه تولید کننده دقت داشت که با روش درست و فشار بالا تولید و اتوکلاو شده باشد، شرکت شیشه و بلور اردکان یزد بلوک های هبلکس را با روش استاندارد تولید می کند، هنگام خرید به ترک و پراکندگی رنگ بلوک  توجه کنید. هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید که هر پالت ازبلوک 15 سانتی متری شامل 80 عدد بلوک هبلکس میشود و با توجه با آن یک پالت بلوک برای 12 متر مربع دیوار کافی است، قیمت بلوک هبلکس طبق مترمکعب محاسبه میشود. فروش هبلکس در ابعاد و اندازه مختلفی صورت میگیرد، قالب ها اکثرا ابعاد یکسانی دارند و میتوان طبق درخواست مشتری در ابعاد دلخواه تولید کرد.

برای اطلاع از آخرین و به روز ترین قیمت بلوک هبلکس و خریدی مطمئنو بدون واسطه می توانید با شماره های 09121611215 , 09123650731 در تماس باشید تا ضمن ارائه قیمت، مشاوره های تخصصی و کاملاً رایگان دریافت نمائید.

نحوه اجرا کردن اولین ردیف دیوار با بلوک هبلکس و نحوه چیدن اولین رج دیوار از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است زیر در واقع اساس و پایه کل دیواراست، برای چیدن رج اول بهتر است که از ماسه و سیمان به عنوان ملات استفاده شود و بعد از چیدن رج اول با بلوک هبلکس تا 48 ساعت صبر کنیم که بلوک  ها بخوبی خشک شوند. دیواری چینی با بلوک هبلکس حتما نیازمند نیروی متخصص نیست زیرا قیمت بلوک هبلکس با توجه به مزایای آن بسیار مناسب و اجرای آن ساده و قابل یاد گیری است اصول کلی چیدن دیوار با هبلکس عدم امتداد درز عمومی بلوک ها در دو ردیف متوالی به روی هم، هشتی گیر کردن دیوارها و به صورت شاقولی اجرا کردن دیوارها است. از ویژگی های مثبت دیگر این بلوک علاوه بر قیمت بلوک هبلکس که بسیار مناسب است، امکان اجرای تاسیسات در داخل بلوک می باشد که همین امر مراحل اجرا را بسیار ساده و آسانتر میکند.

به هنگام استفاده از بلوک هبلکس اگر اصول لازم و فنی دیوار چینی به درستی رعایت شود دیگر نیازی به آستر گچ و خاک نمی باشد و اندود کردن گچ و خاک به راحتی روی بلوک های هبلکس انجام میشود.در نهایت با توجه به مزایای و قیمت بلوک هبلکس امروزه این بلوک ها جایگزین بسیار مناسب برای سفال و آجر و مصالح قدیمی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *