مقالات

خرید بلوک هبلکس تهران

با توجه به ویژگی های بی نظیر بلوک هبلکس که در مقاله های قبلی به آن اشاره کردیم، امروزه شاهد استقبال و خرید بلوک هبلکس تهران با حجم بسیار زیاد هستیم. امروزه در اکثر پروژه ها می توان به وفور دید که چقدر استفاده از این نوع بلوک رواج یافته؛ دلیل آن هم کاملا مشخص است! قیمت مناسب، سرعت بالا در اجرا و از همه مهم تر مقاومت بسیار بالا و عایق مناسب.

موضوعاتی که به آن اشاره خواهد شد:

راهنمای خرید بلوک هبلکس در تهران

انتخاب تامین کننده معتبر و با تجربه قدم اول است: برای خرید بلوک هبلکس در تهران بهترین کار ممکن این است که از نماینده رسمی اقدام به خرید و ثبت سفارش کنید تا از کیفیت محصول دریافتی مطمئن شود. شرکت سبک ساران با مدیریت مهندس زعفرانی در کنار شماست تا بهترین خرید را انجام دهید.

نیاز های خودتان را در نظر بگیرید: قبل از خرید بلوک هبلکس aac لازم است که نیازهای خود را اولویت بندی کنید تا برحسب آن خرید را انجام دهید. از طرفی ضخامت هبلکس ها، تعداد آن و اینکه چه ویژگی هایی داشته باشد را عنوان کنید تا در صورتی که مشکلی در این بین وجود آمد بهترین راه حل به شما ارائه شود.

خرید بلوک هبلکس در تهران

کیفیت همیشه حرف اول را میزند! قبل از خرید بلوک سبک هبلکس با روش هایی که در مقاله (تفاوت بلوک سبک استاندارد و غیر استاندارد) توضیح داده ایم می توانید به راحتی متوجه این قضیه شوید. از آنجایی که بلوک های ارائه شده توسط شرکت سبک ساران دارای تائیدیه سازمان تحقیقات هستند بهترین انتخاب ممکن می توانند باشند زیرا خیال شما از بابت کیفیت ساخت، متریال بکار رفته در آن و… راحت می شود.

بلوک هبلکس 60x25x15 (AAC) اردکان یزد

قیمت اصلی ریال245,000 بود.قیمت فعلی ریال220,000 است.
برای استعلام قیمت و خرید با شماره 09121611215 در تماس باشید

بلوک هبلکس 60x25x12 (AAC) اردکان یزد

قیمت اصلی ریال210,000 بود.قیمت فعلی ریال192,000 است.
برای استعلام قیمت و خرید با شماره 09121611215 در تماس باشید

بلوک هبلکس 60x25x8 (AAC) اردکان یزد

قیمت اصلی ریال161,000 بود.قیمت فعلی ریال148,000 است.
برای استعلام قیمت و خرید با شماره 09121611215 در تماس باشید

بلوک هبلکس 60x25x10 (AAC) اردکان یزد

قیمت اصلی ریال170,000 بود.قیمت فعلی ریال160,000 است.
برای استعلام قیمت و خرید با شماره 09121611215 در تماس باشید

قیمت هبلکس تهران

عوامل بسیار زیادی در قیمت هبلکس تهران تاثیر گذار هستند مثل کیفیت هبلکس، حجم و تعداد بلوک ها، محل پروژه و… که هر کدام باید در نظر گرفته شود. بهترین کار این است که از نماینده رسمی اقدام به خرید کنید تا قیمت بسیار کمتر شود. کافیست با شماره 09121611215 در تماس باشید تا لیست قیمت به روز را دریافت نمائید.

عوامل موثر قیمت بلوک هبلکس تهران 1402

نمی توان به طور دقیق یک قیمت واحد برای این موضوع در نظر گرفت زیرا نوسانات بسیار زیاد است اما قیمت هبلکس در تهران در سال 1402 در حالت متوسط بین 7000 هزار تا 11000 هزار متغییر است و حتی از این اعداد نیز ممکن است بیشتر و کمتر هم شود. مسئله بسیار مهم دیگری که بار ها بر آن تاکید داشته ایم این است که کیفیت بلوک بسیار در قیمت تاثیر گذار است و هر ارزونی بی دلیل نیست!

 

قیمت بلوک هبلکس تهران 1402

برای ارزیابی قیمت هبلکس تهران، بهتر است که با تامین کنندگان این محصول در ارتباط باشید، البته برندی که خریداری می کنید نیز بسیار مهم است و در این بین ممکن است تفاوت قیمتی نیز بسیار باشد پس بهتر است در انتخاب این موضوع نهایت دقت را داشته باشید. پیش از خرید از شما متراژ مورد نظر، تعداد بلوک ها و موارد این چنینی پرسیده می شود تا بتوانیم نیاز های دیگر شما و هزینه های ارسال رو تخمین بزنیم.

شرکت سبک ساران نیز در استان البرز نمایندگی دارد که شما می توانید برای خرید بلوک هبلکس کرج با بالاترین کیفیت و تضمین قیمت با شماره 09121611215 در تماس باشید تا از به روز ترین قیمت ها مطلع شوید

هزینه حمل و نقل

هزینه حمل و نقل هنگام سفارش مهم ترین موضوعی است که حتی برخی از کارفرمایان با این مورد به مشکل می خورند. در صورتی که شرکت نزدیک محل شما باشد یا از محلی نزدیک به پروژه شما محصولات ارسال شوند . این امر تفاوت قیمتی بین شهرها را تداعی می‌کند. از آنجایی که نمایندگی های شرکت سبک ساران در چند شهر بسیار بزرگ مستقر شده اند به راحتی می توانید با کمترین هزینه حمل و نقل و از طرفی شرایط خرید ویژه ای که در نظر گرفته شده اقدام به خرید نمائید.

بخوانید: منظور از بلوک اتوکلاوشده چیست؟

خرید هبلکس تهران از شرکت سبک ساران

با سال ها تجربه در عرضه و ارسال هبلکس به تمام کشور در کنار شما عزیزان هستیم تا بالاترین کیفیت بلوک هبلکس را تهیه نمائید. لیست قیمت این بلوک سبک به صورت روزانه به روز خواهد شد پس بهتر است برای اطلاع از آخرین وضعیت تعداد موجودی این بلوک و دریافت مشاوره های تخصصی با تیم شرکت سبک ساران در ارتباط باشید. کیفیت محصولات اردکان به قدری بالا هستند که تائیدیه سازمان تحقیقات را نیز دریافت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *